ZİRAAT ODASI İL KOORDİNASYON TOPLANTISI
facebook-paylas
 

ZİRAAT ODASI İL KOORDİNASYON TOPLANTISI

Ziraat Odası Başkanları Taraklı'da Toplandı

Ziraat Odaları İl Koordinasyon Toplantısı Taraklı'da Yapıldı

Taraklı’da Hükümet Konağı’n da Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya, Taraklı Belediye Tacettin Özkaraman Akyazı Ziraat Odası Şenel Bayraktar ile İlçe Ziraat Odası Başkan ve temsilcileri katıldı.
Çiftçilerin sorunları ilgili görüşmenin yanı sıra Taraklı Ziraat Odasının faaliyetleri,hayvancılık faaliyetlerinin görüşüldüğü, Taraklı'da Ziraat Odaları İl Koordinasyon Toplantısı yapıldı
Toplantıda, Adapazarı ovası topraklarının korunması, fındıkta alan bazlı destek, konuları ele alındı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Akyazı Ziraat Odası Başkanı Şenel Bayraktar, düzenlenen toplantının, çiftçilerin sorunlarını dile getirmesi adına çok önemli olduğunu belirtti. Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman da yaptığı konuşmada Taraklı’da turizmdeki gelişmelerin yanı sıra tarımsal faaliyetlerde de büyük artış olduğunu söyleyerek bu özelliğinden dolayı Taraklı da tarıma özel ilgi gösterildiğini ve faaliyetlerin desteklendiğini kaydetti. Çiftçilerin ziraat odaları öncülüğünde ürünlerini her alanda daha iyi değerlendirebilmesini amaçladığına işaret eden Taraklı Ziraat Odası Başkanı Ruhi Avdan bu çerçevede yapılan toplantının Taraklı’da yapılmas büyük katkılar sağlayacağını söyledi.

FOTOĞRAFLAR